Обчислити масову частку цукру у розчині що містить 120 г води і 30 г цукру


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Богдан.

m(розчину) = 120 г

m(речовини) = 30г

W(речовини) = m(речовини) / m(розчину)

w(цукру) = 30/120 = 1/4 = 25 %