Яку масу має кисень кількістю речовини 0,1 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Усынина Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(O2) = 0,1 моль

M(O2) = 32 г/моль

Найти

m(O2)

m(O2) = n * M = 0,1 * 32 = 3,2 г