Виведіть молекулярну формулу вуглеводню, який містить 92,3% карбону. Відносна молекулярна маса

вуглеводню дорівнює 26.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Таня.

W(C) = 92.3 %

W(H) = 100 - 92.3 = 7.7%

Mr(CxHy) = 26

CxHy - ?

Ar(C) = 0.923 * 26 = 23.99 = 24

Ar(H) = 0.077 * 26 = 2 (или можно 26-24=2)

n - кол-во атомов

n(C) = 24 : 12 = 2

n(H) = 2:1 = 2

C2H2 - ацетилен