6. Яку масу заліза можна добути з феруму(ІІl) оксиду масою 100 кг, якщо масова частка Феруму в

оксиді становить 70 %?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Снежана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Fe2O3)=100 кг

ω(Fe)=70%.

m(Fe) - ?

Масова частка знаходиться по формулі:

ω=(m(е)/m(сполу))*100% ,

звідси знайдемо масу заліза

m(Fe)=(ω(Fe)*m(Fe2O3)):100%=(70%*100):100%=70 кг.