Обчисліть кількість речовини H2O яка міститься в 0,5 л води​


Ответы на вопрос

Отвечает Лугинин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(H2O) = 0,5 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(H2O)

n(H2O) = V(H2) / Vm= 0,5 / 22,4 = 0,02 моль