Допоможіть будь-ласка, треба зробити задачу по хімії. Обчисліть кількість речовин вуглекислого

газу масою 22 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Сагатова Аружан.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO2) = 22 г

M(CO2) = 44 г/моль

Найти

n(CO2)

n(CO2) = m / M = 22 / 44 =0,5 моль