потрібно розчинити Fe2O3 12г Яку масу розчину хлоридної кислоти з масовою часткою 10% потрібно

взяти для ​цього

Ответы на вопрос

Отвечает Микитин Петя.

Ответ:

дано

m(Fe2O3) = 12 g

W(HCL) = 10%

--------------------

m(ppa HCL) - ?

Fe2O3+6HCL-->2FeCL3+3H2O

M(Fe2O3) = 160 g/mol

n(Fe2O3) = m/M = 12 / 160  = 0.075 mol

n(Fe2O3) = 6n(HCL)

n(HCL) = 6*0.075 = 0.45 mol

M(HCL) = 36.5 g/mol

m(HCL) = n*M = 0.45 * 36.5 = 16,425 g

m(ppa HCL) = 16.425 * 100% / 10% = 164.25 g

ответ 164.25 гр

Объяснение: