Срочнооооо!!!!Калій гідроксиду масою 56 грам з масовою часткою лугу 0,1% до цього розчину долили

хлоридну кислоту. Обчісліть масу утвореної солі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савенко Данила.

m(р-ну) = 56 g

W(KOH) = 0.1%

m(соли) - ?

m(KOH) = 0.1 * 56 = 5.6 g

N(KOH) = 5.6 / 40 = 0.14 mol

0.14mol         xmol

KOH + HCl = KCl + H2O

1mol              1mol

1:0.14 = 1:x

x = 0.14

m(KCl) = 0.14 * 74.5 = 10.43 g.