Обчисліть масу солі і води для розщину 250г з масовою часткою 15 відсотків


Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Анна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) =250 г

W(в-ва) =15%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 15*250 / 100% =37,5 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 250 - 37,5 = 212,5 г