Обчислити відносні масові частки елементів у сполуці MdCO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Истякова Милана.

Ответ:

W( массовая доля) Mg= 24/84=0.29

W (C)= 12/84=0.14

W (O3)=48/84=0.57

Объяснение: