Хром у сполуках виявляє ступені окиснення +2, +3 та +6. Масова частка Хрому в одному з його оксидів

становить 68,4 %. Установіть формулу оксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Женя.

Ответ:

дано

W(Cr) = 68,4 %

-----------------------------

CrxOy - ?

W(O) = 100% - W(Cr) = 100- 68,4 = 31.6%

m(Cr) = 68,4 g Ar(Cr) = 52 g/mol

m(O) = 31.6 g Ar(O)  = 16 g/mol

Crx : Oy = 68.4 / 52  : 31.6 / 16  = 1.3 : 1.9 = 1: 1.5 = 2:3

Cr2O3

ответ :Cr2O3

Объяснение: