обчисліть масу води та масу солі що утвореться при взаємодії 10г літій гідроксиду та сульфатної

кислоти ПОЖАЛУСТА ПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Хохлов Даниил.

Ответ:

Объяснение:

    10 г                                 Х г               Х г

2 LiOH    +    H2SO4  =   Li2SO4  +   2H2O

n=2 моль                      n=1 моль           n=2 моль

М=24 г/моль             М=110 г/моль     М=18 г/моль

m=48 г                       m=110 г               m=36 г

10 г  LiOH   -   Х г  Li2SO4

48 г LiOH   -   110 г  Li2SO4

m(Li2SO4) = 10 * 110 / 48 = 23 г

10г  LiOH   -   Х г  Н2О

48 г LiOH   -  36 г  Н2О

m(H2O) = 10 * 36 / 48 = 7,5 г