150 г 30%-вого розчину барій хлориду змішали з 50г 10%-вого розчину цієї ж солі . Обчисліть масову

частку розчиненої речовини у новоотвореному ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурський Богдан.

Ответ:

№1.

Дано:

m (р-ра) = 150 г ;

ω (NaCl) = 2 %.

Найти:

m (NaCl) – ?

Решение:

150 г – 100 %

х г – 2 %

х = 2 · 150 : 100 = 3 (г) – масса NaCl в р-ре.

Ответ: 3 г.