Обчисліть і вкажіть кількість речовини азоту яка містить 6,02*1023


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(N2) = 6,02*10²³ молекул

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

n(N2)

n(N2) = N / Na = 6,02*10²³ / 6,02 *10²³ = 1 моль