Срочно!!!! Обчисліть масу 0,4моль кальцій дигідрогенфосфату (Ca(H²PO⁴)²)​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Катя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Ca(H2PO4)2) =0,4 моль

М(Ca(H2PO4)2) = 234 г/моль

Найти

m(Ca(H2PO4)2)

m(Ca(H2PO4)2) = n * M = 0,4 * 234 =93,6 г