Прошу допомоги Даю 20 балівЕтанол вступив у реакцію окиснення з купрум (ІІ) оксидом масою 16 г.

Обчисліть маси продуктів реакції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скачков Николай.

Дано :

m(CuO)=16 г

Найти :

m(продуктов реакции) -?

Решение :

1. C2H6O+2CUO=C2H4O2+Cu2+H2O

n(CuO) = 16/80 = 0.2 моль

М(CuO) = 64+16=80 г/моль

2. х=С2Н6О2

у=СuO

z=H2O

2x=0.2 x=0.1

2y=0.2 y=0.1

2z=0.2 z=0.1

3.M(C2H4O2)= 12*2+4+16*2= 60 г/моль

М(Cu) = 64*2 = 128 г/моль

М(Н2О) = 18 г/моль

4. m(C2H4O2) = 0.1*60=6г

m(Cu)=0.1 *128=12.8 г

m(H2O) = 0.1 * 18= 1.8 г

m(всех продуктов реакции)= 6+12.8+1.8=20.6 г

Ответ : 20.6 г