Речовина містить 84,375% Карбону та 15,625% Гідрогену, відносна густина парів речовини за повітрям

4,414. Виведіть формулу речовини, дайте їй назву та складіть п’ять формул її ізомерів.

Ответы на вопрос

Отвечает Аминев Максим.

Відповідь:

Пояснення:

Va=22,4 л/моль

M=p*Va=4,414*22,4=98.8736 г/моль

0,84375*98.8736=83.5089 а.е.м. (С)

0,15625*98.8736=15.4646 а.е.м. (H)

83.5089/12=6.95 (7 атомів C)

15.4646/1=15.34 (15 атомів Н)

C7H15

Вот список возможных изомеров:

  1. Гептил https://prnt.sc/v5h7m5
  2. 2-Гептанил https://prnt.sc/v5h7w1
  3. 2-метил-2-гексанил https://prnt.sc/v5h8ci
  4. гептан https://prnt.sc/v5h8m7
  5. 2,4-диметилпентан https://prnt.sc/v5h8zg