СРОЧНО!!!обчисліть та позначте кількість речовини Cu(NO3)2 масою 94 грама​


Ответы на вопрос

Отвечает Енот Енот.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Cu(NO3)2) = 94 г

М(Cu(NO3)2) = 188 г/моль

Найти

n(Cu(NO3)2)

n(Cu(NO3)2) = m / M = 94 г / 188 г/моль = 0,5 моль