Б. Скільки треба взяти води та спирту дляприготування 160 г 20% розчину?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гречуха Илья.

Ответ:

128г , 32г

Объяснение:

m(спирту)=  \frac{160г \times 20}{100}  = 32г

m(води) = 160г - 32г = 128г