Обчисліть масову чатку розчиненої речовини оксегену в молекулі сульфатної кислоти HNO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Петр.

Ответ:

Объяснение:

Mr(HNO3) = 1+14 + 16*3 = 63

W(H) = Ar(H) *n / Mr(HNO3)  *100% = 1*1 / 63  *100% =2%

W(N) = Ar(N) *n / Mr(HNO3)  *100% = 14*1 / 63  *100% = 22%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(HNO3)  *100% = 16*3 / 63  *100% = 76%