У воді масою 158 г розчинили 12 г лугу. розрахувати масову частку лугу в донному розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Куприенко Саня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 158 г

m(в-ва) = 12 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 12 + 158 = 170 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 12 / 170  *100% = 7%