Срочно пожалуста визначити масову частку розчиненої речовини в розчині 500 г 5% розчину і 100 г

10%​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Владислав.

Ответ: 5,8%

Объяснение:

ω = (500*0.05 + 100*0,1)/(500+100) = 35/600 =  0,058, або 5,8%

Відповідь: 5,8%