Атомні маси елементів з порядковим номером 2-10​


Ответы на вопрос

Отвечает Zakharenko Ilya.

Відповідь:

2)Ar(He)=4 (а.о.м.)

3)Ar(Li)=7 (а.о.м.)

4)Ar(Be)=9 (а.о.м.)

5)Ar(B)=11 (а.о.м.)

6)Ar(C)=12 (а.о.м.)

7)Ar(N)=14 (а.о.м.)

8)Ar(O)=16 (а.о.м.)

9)Ar(F)=19 (а.о.м.)

10)Ar(Ne)=20 (а.о.м.)