Визначте масову частку спирту в розчені,що отримали внаслідок змішування 20мл

етанолу(густина0,80г/см³)та 64 мл води. Допоможіть будь-ласка плиззз плиззз плиззз плиззз

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьев Максим.

Ответ:

Дано:

V(C2H5OH)=20мл

V(H2O)=64мл

p(C2H5OH)=0.80г/см³

Розв'язання:

W=m(C2H5OH)/m(C2H5OH)+m(H2O)

p=m/V

m(C2H5OH)=0.80×20=16г

p(H2O)=1г/см³

m(H2O)=64г

W=(16(64+16))×100%=(16/80)×100%=0.2×100%=20%