Записати рівняння в молекулярній повній та скороченій йонній формах

CuCl2+KOH>K2SO4+NaCl>BaCl2+AgNO3>K2SO4+Ba(OH)2> срочно!!!!!!Даю 100 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Сырова Евгения.

Ответ:

Объяснение:

CuCl2 + 2KOH = Cu(OH)2↓ + 2KCl

Cu(2+) + 2Cl(-) + 2K(+) + 2OH(-) = Cu(OH)2↓ + 2K(+) + 2Cl(-)

Cu(2+) + 2OH(-) = Cu(OH)2↓

K2SO4 + 2NaCl = 2KCl + Na2SO4

2K(+) + SO4(2-) + 2Na(+) + 2Cl(-) = 2K(+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + SO4(2-)

реакция не идёт

BaCl2 + 2AgNO3 = Ba(NO3)2 + 2AgCl↓

Ba(2+) + 2Cl(-) + 2Ag(+) + 2NO3(-) = Ba(2+) + 2NO3(-) + 2AgCl↓

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓

K2SO4 + Ba(OH)2 = BaSO4↓ + 2KOH

2K(+) + SO4(2-) + Ba(2+) + 2OH(-) = BaSO4↓ + 2K(+) + 2OH(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓