Обчисліть відносну молекулярну масу 1.хлору Cl22. гідроген. сульфідуH2S3 нітратної

кислотиHNO3допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Элвин.

Ответ:

1) Mr(Cl2)=70

2)Mr(H2S)=65

3)Mr(HNO3)=63

Объяснение:

1)Mr(Cl2)=2Ar(Cl)=2*35=70

Ar-відносна атомна маса.

2)Mr(H2S)=Ar(H)+2Ar(S)=1+(2*32)=1+64=65

3)Mr(HNO3)=Ar(H)+Ar(N)+3Ar(O)=1+14+(3*16)=15+48=63