ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА 1. Укажіть об' єм (л) (н. у.) азоту N2 Kількістю речовини 4 моль: а) 14; б)

22,4; в) 67,2; г) інша відповідь. 2. Укажіть масy (г) вуглекислого газу об'емом 11,2 л (н. у.): а) 2,2; б) 8,8; в) 22; г) інша відповідь. 3. Обчисліть масу метану СН4 об'ємом 448 л (н. у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Бұрхан Ерсұлтан.

Ответ:

1) г    2)в

Объяснение:

1) V(N2) = Vm *n = 22,4 * 4 = 89,6 моль

2) n(CO2) = V(CO2) / Vm = 11,2 / 22,4 = 0,5 моль

  m(CO2) = n * M = 0,5 * 44 = 22 г

3) n(CH4) = V(CH4) / Vm=448 / 22,4 =20 моль

m(CH4) = n * M = 20 * 16 = 320 г