Вкажіть максимальну кількість електронів на другому енергетичному рівні варіанти відповідей 18,

8, 2, 6,

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Ира.

Ответ:

8

Объяснение:

Максимальна кількість електронів на одному енергетичному рівні чітко визначена і обчислюється за формулою 2n2 (де n – номер періоду). На першому енергетичному рівні може бути не більше 2 електронів (2×1 = 2). на другому не більше 8 (2×22 = 8); на третьому не більше 18 (2×32 = 18);

Отвечает Ульянов Данил.

Ответ:

8

Объяснение:2s+6p=8