Визначити масу Na2SO4*10H20 и води в розчині масою 300г з масоваю часткою 14,2%​


Ответы на вопрос

Отвечает Мукашева Самал.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 300 г

W(в-ва) = 14,2%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 300 * 14,2 / 100% = 42,6 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 300 - 42,6 =257,4 г