8. Вирахуйте розчинність сульфату стронцію в моль/л, якщо добуток розчинності цієї солі рівний

3,6•10-7

Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Алёна.

Ответ:

3,6×10-7=360-7=353 .......