Напишiть рiвняння реакцiй (у молекулярнiй та йонно-молекулярнiй формах) а)AgNO3 i ZnCl2; б) NaOH

i H2SO4 Пояснiть чому цi реакцii вiдбуваються до кiнця.

Ответы на вопрос

Отвечает Хаялиева Урмус.

Ответ:

Объяснение:

2AgNO3 + ZnCl2 =2 AgCl↓ + Zn(NO3)2

2Ag(+) + 2NO3(-) + Zn(2+) + 2Cl(-) = 2AgCl↓ + Zn(2+) + 2NO3(-)

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

2Na(+) + 2OH(-) + 2H(+) + SO4(2-) = 2Na(+) + SO4(2-) + 2H2O

H(+) + OH(-) = H2O