Визначти відносну малекулярну масу CH3COOCH3​


Ответы на вопрос

Отвечает Ясніцький Діма.

Ответ: 65

Объяснение: Mr(CH3OOCH3) = Ar(C) + 3Ar(H)+Ar(O)+Ar(O)+Ar(C)+3Ar(H) = 12+3*1+16+16+12+3*1 = 65