10 формул будь-яких сполук і обчисліть значення їх відносних молекулярних мас 7 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Гуцул Артём.

Ответ:

Объяснение:

Mr(H3Br)=3*1+80=83

Mr(O2N)=2*16+14=46

Mr(I Br)=127+2*80=287

Mr(K Rb2)=39+2*85=209

Mr(Ti2TI)=2*48+204=300

Mr(OsO2)=190+2*16=222

Mr(Ga In)=70+230=300

Mr(Ca2Zn)=2*40+65=145

Mr(Ga2Sc3)=2*70+3*45=275

Mr(Kr Se Mo)=84+79+96=259

готово)