Визначте молекулярну формулу вуглеводню, масова частка Карбону в якому становить 85,7%, відносна

густина його випарів за воднем дорівнює 28.

Ответы на вопрос

Отвечает Талантов Баяс.

Ответ:

c4h8

Объяснение:

c4h8

x÷2=28

x=28×2=56

14n=56

n=4

c4h8