Са 2+ + СО 3 2- → СaCO 3 напишіть молекулярне та повне йонне рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.

Объяснение:

CaCl2+Na2CO3=CaCO3+2NaCl

Ca(2+)+2Cl(-)+2Na(+)+CO3(2-)=CaCO3+2Na(+)+2Cl(-)

Ca(2+)+CO3(2-)=CaCO3