Складіть йонні рівняння реакцій взаємодії: Zn(OH)2 з H2SO4, HCl, NaOH.


Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Владик.

Объяснение:

Zn(OH)2+H2SO4=ZnSO4+2H2O

Zn(OH)2+2HCl=ZnCl2+2H2O

Zn(OH)2+2NaOH=Na2[Zn(OH)4]