Складіть повні та скорочені йонні рівняння реакцій за молекулярними. поясніть сутність реакції

Cu(OH)+H2SO4=CuSO4+2H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумович Илья.

Объяснение:

Cu(OH)2+H2SO4=CuSO4+2H2O

Cu(OH)2+2H(+)+SO4(2-)=Cu(2+)+SO4(2-)+2H2O

Cu(OH)2+2H(+)=Cu(2+)-2H2O