Срочнооо помогитеее!!!!!!!! Визначити молекулярну формулу газу, масова частка Карбону в якому

складає 80%, Гідрогену – 20%. Густина за воднем – 15.

Ответы на вопрос

Отвечает Промыслова Екатерина.

Визначити молекулярну формулу газу, масова частка Карбону в якому складає 80%, Гідрогену – 20%. Густина за воднем – 15.

Ответ:

C2H6

Объяснение:

Дано:

W(C)=80%

W(H)=20%

Формула-?

---------------------------

W(C)/Ar(C) : w(H)/Ar(H)

80/12 : 20/1

6,6 : 20

1 : 3

Найпростіша формула CH3

Визнач. Масу CH3

M(CH3)=12+3=15 г/моль

Визнач. Масу молекули

DH2(газ)=M(газ)/M(H2) =>M(газ)=DH2(газ)*M(H2)

Де DH2(газ) - відносна густина газу за воднем

M(газ)=15*2=30 г/моль

Склад рівняння

M(CH3)*a=M(газ)

15a=30

a=2

Флрмула: C2H6