До розчину калій гідроксиду масою 150 г з масовою часткою лугу 20% додали розчин сульфатної

кислоти. Визначте масу солі, що утворилася при цьому.

Ответы на вопрос

Отвечает Ханадян Давид.

Ответ:

m(K2SO4)=46.6г

Объяснение:

m(KOH)=150г×20%/100=30г

2КОН+Н2SO4=K2SO4+H2O

n(KOH)=30/56=0.536моль

n(K2SO4)=n(KOH)/2=0.536/2=0.268моль

m(K2SO4)=0.268×174=46.6 г