СРОЧНООяку масу солі потрібно для приготування 47% розчину калій карбонату массою 922г​


Ответы на вопрос

Отвечает Залимов Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 922 г

W(в-ва) = 47%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 47*922 / 100% =433 г