Визначте який об'єм за нормальних умов займають 2моль сірководню H2Sз розв'язком​


Ответы на вопрос

Отвечает Чачилло Тимофей.

Объяснение:

Дано

n(H2S)=2 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(H2S)

V(H2S)=Vm*n=22,4 * 2 =44,8 л