методом електронного балансу розставте коефіцієнти в рівнянні окисно-відновної реакції вкажіть

окисник і відновник процеси окиснення та відновлення вкажіть загальну суму коефіцієнтів у рівнянні реакцій P+HNO3=HPO3+NO2+H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

Объяснение:

P+5HNO3=HPO3+5NO2+2H2O

P(0)-5e=P(+5). 1. ок-ие

в-ль

N(+5)+1e=N(+4). 5. в-ие

ок-ль