Обчисліть масову частку хрому у його сполуці з оксидом в якому хром виявляє ступінь окиснення +6?


Ответы на вопрос

Отвечает Скакова Лиза.

Ответ:

Мr(Сr₂O₃) = 52 * 2 + 16 * 3 = 152

Mr(Cr) = 52 * 2 = 104

w%(Cr) = 104 : 152 * 100 % = 68,42%