Знайти кількість молекул N2 , та кількість атомів гідрогену, якщо його маса 5,6 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мигович Ника.

Ответ:

n (N2)= 5,6/28=0,2 моль

n (H2)=5,6/2=2,8 моль

N (N2)= 0,2*6,02*10^23 =1,204*10^23

N( H2)=2,8*6,02*10^23=16,856*10^23

"^"=ступінь

Объяснение:

якщо маса дорівнює 5,6 г