Знайти масу води в водному розчині натрій сульфату масою 120г.Яка маса солі дорівнює 40г


Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Коля.

Ответ:

Объяснение:

m(H2O) = 120 - 40 = 80 (г)