Обчисліть кількість речовини в порції леткої сполуки Карбону з Гідрогеном масою 8 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Низовкин Денис.

Ответ:

а) порція речовини має масу 22,4 г, що відповідає кількості речовини 0,4 моль;

M=m/v=22,4 г : 0,4 моль = 56 г/моль.

б) порція речовини має масу 120 г, що відповідає кількості речовини 3 моль.

M=m/v=120 г : 3 моль = 40 г/моль.

Объяснение: