Обчисліть відносини молекулярні маси речовин : alcl3 , k3po4 , mg(oh)2 , n2o5


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Mr(alcl3)=27+35+35=97

Mr( k3po4 )=39*3+31+16*4=117+31+64=212

Mr(mg(oh)2)=24+17*2=58

Mr(n2o5)=14*2+16*5=28+80=108

Объяснение: