5. Складіть електронний баланс, розставте коефіцієнти в такій окисно-відновній реакції: Fe203 +

CO - FeO + CO2​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Объяснение:

Fe2O3+CO=2FeO+CO2

Fe(+3)+1e=Fe(+2). 2. в-ие.

ок-ль

C(+2)-2e=C(+4). 1. ок-ие

в-ль