2. Розрахуйте кількість речовини ферум (ІІІ) хлориду FeCl3 масою 16.25г​


Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Лиза.

Объяснение:

n(FeCl3)=m/M=16,25г/162,5г/моль=0,1 моль