Якою буде масова частка калій хлориду в новому розчині (%), якщо до 130 г розчину з масовою

часткою цієї солі 20%, досипали ще 70 г солі.Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

Объяснение:

130×20/100=26г соли в 20%р-ре

26+70=96 г соли стало

130+70=200г раствора

96×100/200=48% соли в 200г р-ра